50 Veidi, Kā Izmantot Kokosriekstu Eļļa

medic?na, vesel?bas apr?pe

Kicking ieradums var būt lielāka ietekme uz jūsu lupus nekā jebkura cita dzīvesveida izmaiņas var veikt.

Savukārt cigaretes, kas ir bīstams ikvienam, viņi ir īpaši kaitīgs cilvēkiem ar sarkano, jo tie paātrina un pasliktināt slimības. Jautājiet ārstam padomus, lai palīdzētu jums atmest smēķēšanu, un sākt iegūtās priekšrocības: negatīvo ietekmi smēķēšanas sākt atpakaļgaitas, ja jūs pārtraucat.

Ēd daudz kaloriju, brokastis! Tas samazinās jūsu izsalkumu atlikušo dienu, kā arī paātrināt vielmaiņu. Pārliecinieties, ka jūs dzert daudz ūdens un izdzert glāzi pirms ēšanas, jo jums būs pilnas ātrāk. Izmantojot mazāku plāksnes ir psiholoģisks efekts, kas samazina pārtikas jūs ēdat. Arī mēģināt ierobežot daudzumu cukura un tukšo kaloriju jūs uzņemt, un ēst vairāk liesās olbaltumvielu, kas saglabās jums pilnībā ilgāk un mazāk izsalcis.

Dr. Sarkanbrūns ieguvis medicīnas un neiroķirurģiskiem mācību Indiana Universitāte, Džordžtaunas Universitāte, Oksfordas Universitātē, Anglijā un University of Vermont. Viņš veica plašu izpēti neurotrauma, smadzeņu audzēji un slimībām, mugurkaula, kas ir radījis daudzas novatoriskas metodes, lai diagnosticētu un ārstētu šīs slimības. Viņa pētniecības darbs garnered viņam daudzas balvas no dažādiem nacionāliem un starptautiskiem neurological societies.

Sociālo wellness ir kaut lielākā daļa no mums nav pietiekamu uzmanību, bet mums ir ilgtermiņa veselību.

Pat, ja jūs baudīt vien reizi, paturiet prātā, ka mēs visi esam sociālas būtnes pēc būtības. Mums nav paredzēts, lai dotu sev privilēģija būt sociālās, kad vien varam.

Atbilst ar citiem var mazināt stresu, uzlabotu garastāvokli, un pat veicināt ilgmūžību. Pat vienkārši pavadīt laiku kopā ar draugiem, ģimeni vai sarunājoties ar kādu, trenažieru zāle, parka, vai birojs ir svarīgs veids, kā insults jūsu sociālajām vajadzībām, katru dienu.

Brokastis ir tieši tas, ko vārds saka: pārtraukums uz nakti, ātri.


Ēdot brokastis, kas ļauj jums, lai atjaunotu enerģiju, veikalos, kuri ir samazinājušies nakti un sākt dienu ar pilnu bāku tiesības degvielu. Brokastis arī programmas jūsu childs ēšanas paradumi par pārējo dienu. Bērniem, kuri ēd veselīgas brokastis, piemēram, veselu graudu labības, olu, vai augļu un jogurta kokteili, mēdz būt vairāk uzmanīgs un labāk uzvedies mājās un skolā, kā brokastis, kapteiņiem.

Dot un iegūt ķēriens. Saskaņā ar Lyon, Dot un saņemt četras hugs dienā." Kāpēc? Pētījumi liecina, ka hugging liek jums dzīvot ilgāk. Cilvēkiem ir nepieciešams pieskarties.

Tas nomierina un nomierina mūs," Lyon teica. Tā nes uz leju, ka reaktīvais arousal sistēma, kas var saņemt aktivizēta, kad mēs jūtamies apdraudēti jebkurā veidā un īpaši stresa situācijās." Un hugs nav, ir tikai cilvēka tips — suņu un kaķu skaits pārāk.

Koncentrēties uz ēšanas lietām, kas nāk galvenokārt no augiem un kokiem, dažreiz dzīvnieki, un ēd mazāk, no kārbas, maisi, un ņem ārā traukus. Mēģināt iegūt lielāko daļu jūsu ikdienas kaloriju no svaigiem augļiem un dārzeņiem, minimāli apstrādātas veseli graudi, zema tauku satura piena, rieksti, sēklas un liesa gaļa un zivis. Tīras ēšanas samazina klātbūtni, konservantus, ķīmiski pārveidotām tauki, papildu nātrija un mākslīgas sastāvdaļas.