5 Vienkārši Uzturu Padomus Par Veselīgu Dzīvesveidu

5 Vienkārši Uzturu Padomus Par Veselīgu Dzīvesveidu

Autortiesības © 2017 Rodale Inc. Nē reproducēšanu, raidīšanu vai attēlojums ir pieļaujams bez rakstiskas atļaujas Rodale Inc.

D vitamīns ir bieži sauc par saules vitamīnu", jo mūsu ķermeņi ir pietiekami daudz, par to, kad mēs esam sun, 30 vai 40 minūtes katru dienu. Bet, tā kā mēs bieži reakciju pret iekštelpu aktivitātes ziemā, mums nav saules, lai pietiekami daudz laika, lai saņemtu Vitamīnu D, kas mums nepieciešams. Tas ir iemesls, kāpēc lielākā daļa gan sieviešu, gan vīriešu Amerikā ir D Vitamīns-nepilnīga. Uzdod savu pakalpojumu sniedzēju, ja jūs varētu gūt labumu no D Vitamīna papildināt; tas var uzlabot jūsu kaulus un imūnsistēmu, kopā ar uzlabot savu uzturu!

No cukurotu dzērienu, lai brokastu pārslas, tas ir grūti, lai saņemtu prom no cukurotiem produktiem. Bieži cukurs ir paslēpta konservi preces vai fasētiem pārtikas produktiem, vai pat pārtiku, mūsuprāt, ir veselīgi, lai mums, piemēram, augļu sulas. Vidusmēra cilvēks uzņem apmēram 22 tējkarotes cukura katru dienu.
Saskaņā ar American Heart Association dienas mērķis būtu ne vairāk kā sešus līmenī tējkarotes sievietēm un deviņiem vīriešiem—tas ir gan pārtikas produkti un dzērieni kopā.

ADVERTS
https://products-bank.com/lv/maral-gel-kur-nopirkt/

Šodienas pieteikumu ekonomikas tech-savvy lietotājiem, pieaudzis klientu pieprasījums pēc programmām un pakalpojumiem, un sprādziena Internetu savienotām ierīcēm ir piespiežot TO un biznesa līderiem, lai no jauna izgudrot savu pieeju, lai TO drošību. Īsāk sakot, drošība ir jāattīstās, no limit un aizsargāt" fonds līdz atlaist un dot iespēju" nākotnes. Fokuss pāriet no pieeja ierobežotas pieejamības ar plašu ierobežojumi stratēģiju, kas izmanto tehnoloģijas, kas ļauj (piemēram, lietojumprogrammu programmēšanas interfeisu (API), divu faktoru autentifikāciju un dot-your-own-personas), lai radītu jaunus biznesa inovāciju un iespējas.

Protams, mēs visi esam darījuši, tas jau ir... bet, ja neesat, pārliecinieties, ka jūs ieslēdziet savu spuldzes vairāk nekā kompaktās luminiscences lightbulb (Cfl). Jā, tie ir dārgāki nopirkt, bet tie ir ziņots izmantot ¼ enerģijas un pēdējo gadu ilgāk, nekā tradicionālās globusi. Komutācijas jūsu spuldzes iet garu ceļu, lai samazinātu savu enerģijas patēriņu... kas, protams, arī ietaupa jums naudu! Cfl ir vēl viena lieta, jums noteikti vajadzētu būt pārstrādi pārāk, jo tie satur dzīvsudrabu. Un kas ir vēl labāk, nekā pārejot jūsu spuldzēm virs...

pārvēršot tos off! Atveriet aizkarus un ļaut dabīgais apgaismojums dienas laikā.

Būt veselam nav programma, produktu, vai traks, jaunu treniņu.

Tas ir veids, kā dzīvi un izpratni par to, ka būt veselam nav lieta. Tas nav kaut kas jūs mērītu, aprēķinātu, vai domājat par.
Veseliem cilvēkiem, neredzu labas veselības, kā sīki mājas darbi, vai sarakstu, darīt un nedarīt. Būt veselam vienkārši ir. Tāpat kā viegls uzdevums, liekot bikses uz rītiem, tas ir kā veseliem cilvēkiem dzīvot veselīgu dzīvesveidu. Tas viss sākas ar domāšanu.